Ще одна жінка звинуватила Поланскі у зґвалтуванні

57-річна колишня модель, а тепер - редактор журналу Glamor Едіт Фогельгут стверджує, що її зґвалтував Роман Поланскі.

Едіт Фогельгут / Фото: radaronline.com
У США ще одна жінка заявила, що стала жертвою сексуального насильства з боку відомого кінорежисера Романа Поланскі.

57-річна колишня модель, а тепер - редактор журналу Glamor Едіт Фогельгут стверджує, що злочин було скоєно режисером в будинку Джека Ніколсона у 1974 році. На той момент їй був 21 рік.

Фогельгут розповіла, що в листопаді 1974 року вона зустрілася з Поланскі на званій вечері, влаштованій продюсером фільму "Хрещений батько" Робертом Евансом. Там же був присутній актор Воррен Бітті.

Поланскі й Бітті запросили її продовжити веселощі після вечірки в особняку Джека Ніколсона. За словами Фогельгут, у будинку Ніколсона Поланскі дав їй екстазі, після чого, надівши на дівчину наручники, зґвалтував у збоченій формі.

За словами Фогельгут, зґвалтування сталося у тому ж особняку, де Поланскі, за даними слідства, займався сексом з 13-річною Самантою Геймер.

У травні 2010 року Фогельгут повідомила про інцидент окружному прокурору Лос-Анджелеса. За словами колишньої моделі, вона мовчала всі ці роки, так як була ображена і принижена, і не знала, до кого звернутися.

Зазначимо, що Едіт Фогельгут - не перша жінка, яка звинуватила Поланскі в зґвалтуванні після того, як кінорежисер був заарештований у Швейцарії у вересні 2009 року.

У травні 2010 року з аналогічними звинуваченнями на адресу режисера виступила британська кіноактриса Шарлотт Льюїс. Як стверджує жінка, кінематографіст зґвалтував її, коли їй було 16 років.

Читайте також:

США наполягають на екстрадиції Поланскі

Фільм Романа Поланскі став фаворитом критиків "Берлінале"

Романа Поланскі звільнили з-під домашнього арешту

Повʼязані теми:

Наступна публікація