Світлана Вольнова потрапила за грати

Епатажна телеведуча Світлана Вольнова розповіла про подробиці свого життя під час судового засідання.

Проект "Особиста справа Вольнової" був презентований на судовому розслідуванні, яке 9 червня відбулося в центрі Києва. Гостей презентації зібрав елітний рибний ресторан "Порто Мальтезе".

Вперше в ролі присяжних виступили представники ЗМІ, від яких чекали відвертої провокації у відповідь на скандальний образ Вольнової, в якому вона з'явилася перед гостями. Спочатку мас-медіа вдосталь намилувалися бутафорськими синцями на тілі світської діви, а потім приступили до публічного "побиття".

Били довго і багато, але Світлана стійко трималася. Її спокій оберігала не лише висока клітка, але і строгий міліціонер.

Хто ж залишив на тілі епатажної діви такі жорстокі побої? Світлана Вольнова вже заготовила свою неординарну відповідь на це запитання: "Ці глибокі рани залишили на мені ті ЗМІ, які пишуть неправду про мене, роблячи поспішні висновки про моє нібито безтурботне життя. І цей біль завжди живе в моєму серці. Дане шоу – спосіб привернути вашу увагу до нового проекту, який ми робимо. У ньому ви дізнаєтесь найпотаємніші і найправдивіші факти мого життя, де не буде брехні. Цим проектом я хочу попередити молоде покоління про скоєні мною помилки. Сподіваюся, що комусь це дійсно допоможе".

Світлана Вольнова
e-motion.com.ua
Дизайнер Сергій Єрмаков прийшов на судове засідання до Вольнової
В ході судового розслідування з'ясувалося за чий рахунок живе Світлана Вольнова. Отже, справжнє ім'я відомої телеведучої – Світлана Короткова. Як виявилось, прізвище наша героїня запозичила у своєї прабабусі. Крім того, Світлана розвінчала чутки про багатомільйонні доходи:
"Напевно, я розчарую, якщо скажу, що мої мільйони – це просто міф", - говорить ведуча.

Якщо говорити мовою цифр, щомісячний дохід Вольнової складає 20 тисяч доларів (ця сума чиста, але не забувайте ще про американські податки, плату за житло в Америці і т.д).

Як би там не було, а живе красуня на хороші відсотки.
"Я прекрасно інвестувала свої заощадження 5 років тому", - зізналася Світлана.

В ході імпровізованого судового засідання Вольнова також обнародувала факти, пов'язані з наркотиками, чоловіками-спонсорами, згвалтуванням і багатьма іншими суто інтимними ситуаціями і проблемами в житті.

Читайте також:

Як Вольнова, Педан і Арфуш діджеями стали

Як Вольнова, Монро та Сєрьога "зажигали"

Пентхауз Світлани Вольнової пограбували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: