Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слава Камінська вперше озвучила причину розриву з чоловіком

Артистка вважає, що її шлюб з Едгаром зруйнували їхні батьки.

Солістка дуету "НЕАНГЕЛИ" Слава Камінська, ексчоловік якої Едгар закрутив новий роман, вперше оприлюднила причину їхнього розлучення.

У бесіді з Ольгою Горбачовою Камінська висловила, чому, на її думку, розпався їхній з Едгаром шлюб. Артистка вважає, що її помилкою стало те, що вона пустила на їхню з ексчоловіком територію батьків.

"У нас все було чудово. Все було добре, поки не стали втручатися батьки. Я можу сказати тепер з упевненістю: якщо є можливість, щоб за дітьми дивилися няні - це треба використати. Не можна, щоб батьки були дуже часто вхожі до вашого особистого простору", - поділилася Слава.

Виконавиця зізналася, що вже коли батьки стали все частіше бувати у них вдома та давати поради, як жити, тоді вона просто не змогла їх посунути з їхнього особистого життя з Едгаром.

"В нас перша сварка з Едгаром була через нянь та батьків. Так вийшло - ми не могли нагодувати дитину, в нас була нова няня. Нова була тому, що стара батьків не влаштувала. Слово за слово, я не змогла відстояти свою позицію, так вийшло, що моя мама влізла до коаліції з моєю свекрухою, їм так давити мене авторитетом буле простіше. Так вийшло, що я розповіла Едгару, він: "От з твоїм характером, ти не маєш рації". Тобто він не став на мій бік. Я йому кажу: "Я завжди ставала на твій бік незалежно від того, що ти робив", - поділилася історією артистка.

Слава та Едгар Камінські
instagram.com/edgar_kaminskyi
Слава Камінська з ексчоловіком

Також Слава зізналася, що у неї зі свекрухою були чудові стосунки.

"Просто це була моя територія, а я не могла цього пояснити. Наші батьки приходили до нас. Я перепрошую, ми сексом займалися - двері відмикаються ключами: "Привіт". Такі якісь моменти – це занадто", - наголосила знаменитість.

Коли з'ясувалося, що у матері Едгара є певні проблеми зі здоров'ям, вона захотіла більше часу проводити з їхніми дітьми, тож жінка стала частою гостею в будинку експодружжя. Нерідко свекруха об'єднувалася з нянею проти Слави.

Зараз артистка впевнено заявляє, що зробила певні висновки і в майбутньому не дасть батькам порушувати свій особистий простір з її майбутнім коханим.

До речі, не так давно Слава поділилася, що й сама має нові стосунки, однак наразі артистка називає їх "рятувальним колом".

"Я вже все проплакала, просто поки плакала - раптом звідкись, як завжди буває. Вдвох завжди цікавіше. І легше. Я не входжу у нові стосунки, я так, ніжку засунула і капці не вдягаю. Це рятівне коло, назвемо це так. А що мені лишається робити?" – сказала Камінська.

Слава також зізналася, що не заважає Едгару спілкуватися з дітьми, проте сам батько бачиться з малюками рідко. Окрім того, Слава поділилася, що намагалася обговорити з Едгаром суму аліментів:

"Я позначила суму, яка, на мій погляд, є достатньою для того, щоб до нього постійно з цим питанням не звертатися, щоб її якось юридично узаконити. На що батько мені відповів: "Не можеш утримувати дітей - віддай їх мені".

Слава та Едгар Камінські_2
instagram.com/babaslavka
Слава Камінська з ексчоловіком та їхніми дітьми

Нагадаємо, що Слава та Едгар Камінські розлучилися у липні цього року. Ініціатива розірвати стосунки належала Едгару. У експодружжя є двоє дітей – син Леонард, якому у грудні виповниться 5 років, та донька Лаура, якій також у грудні буде чотири роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції