Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Солістка гурту KAZKA розповіла про стосунки з іноземцем

Артистка привідкрила завісу особистого життя.

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька, яка показала фігуру в купальнику, чи не вперше привідкрила завісу особистого життя.

Виконавиця поділилася, що у неї є чоловік, з яким вона наразі спілкується та пробує побудувати стосунки. З ним Олександра познайомилася під час музичного фестивалю Sziget поблизу Будапешта.

"Це людина, з якою я познайомилася нещодавно. Він не українець. Ми познайомилися на Sziget фестивалі, біля Будапешту. Він не місцевий. Ми їздили нещодавно до Італії разом і все було дуже класно. Мене ця людина зачепила тим, що він не знав хто я. Ми просто познайомилися, декілька днів провели разом на Sziget, спілкувалися", - поділилася виконавиця і зізналася, що хлопець – латиш, йдеться у програмі "Зе Интервьюер".

Олександра Заріцька_1
instagram.com/kazka.band

Однак називати чоловіка своїм бойфрендом Заріцька не поспішає. За словами Олександри, вони поки що дуже мало знайомі і у неї не так багато часу, щоб вона могла дозволити собі більше спілкуватися з ним.

"Він постійно там, я тут. В Україні він був багато разів, але так, щоб до мене приїхати.. От наступної неділі ми зустрінемось тут. Я не можу сказати, що ми разом і я думаю, що навряд чи це чимось добрим закінчиться", - висловила думку Заріцька.

Олександра Заріцька_2
instagram.com/kazka.band

Артистка пояснила, що на її думку, стосунки на відстані нічим добрим не закінчуються і, до того ж, якби чоловік навіть був би у Києві, Саша б не змогла з ним бачитися частіше, ніж раз на тиждень.

"Мій колишній хлопець, він з Києва, але та ж сама історія. Тобто достатньо різні у нас інтереси, різні кола спілкування. В ідеалі це має бути людина з нашої компанії. Мене дуже чіпляє, коли хлопець грає на гітарі і співає. Я люблю, коли людина розумна, коли в неї можна чогось навчитись. Мені не подобається, коли я граю роль боса у стосунках. Я хочу, щоб людина вела наші стосунки", - пояснила співачка.

Олександра поділилася, що, можливо, вона просто ще не зустріла людину, заради якої була б готова все полишити і поїхати на край світу.

Нагадаємо, не так давно Олександра Заріцька продемонструвала фанам пишні форми і засвітила груди у ванній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції