Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": Дзідзьо розсекретив, скільки кілограм втратив

Артист поділився емоціями перед прямими ефірами шоу.

Фронтмен гурту та учасник шоу "Танці з зірками" DZIDZIO Дзідзьо (Михайло Хома), який зізнався, чому не хоче знімати дружину у своїх фільмах, розповів про цікаві моменти, які спіткали його на проєкті.

Під час презентації оновленого третього сезону проєкту "Танці з зірками" сайт ТСН.ua поспілкувався з Дзідзьо та дізнався, що для нього танці. Окрім того артист зізнався нам, скільки кілограмів він скинув під час тренувань до прямого ефіру шоу.

Як повідомив Дзідзьо, вже за сім занять танцями він скинув понад чотири кілограми. Також він поділився, що підготовка до шоу навіть покращила його зір.

А ось найважчим під час репетицій до шоу для виконавця було не знайти час для занять, а приборкати своє тіло.

Дзідзьо
ТСН.ua/Юлія Желонкіна

"Найважче було повитягувати кості з суглобів. Я сказав, що я це буду робити й поставив це в пріоритеті, щоб бути першим. Тому на першому місці у мене танці, бо вони, на мою думку, зараз для мене найбільший активатор моїх надможливостей", - прокоментував артист.

Також Дзідзьо зізнався, що для нього було важко відмовитися від звичного життя і пересилити заради танців.

"Це дуже тяжко відмовитися від комфортної для себе зони й оточення, свого бізнесу, своїх доходів і перейти в танці. Це дуже важливий крок, який спочатку дуже лякає, але він пробуджує в людині правильний характер, правильне бажання. Навіть зір в мене краще став! На мою думку, такі стреси треба робити, коли ти нічого не знаєш, коли ти починаєш спочатку і коли на новій території треба виживати", - поділився з нами музикант.

Під час підготовки до "Танців з зірками" Дзідзьо не залишив осторонь знімання у кінострічках. Артист розповів деякі деталі знімань останнього серіалу "Відморожений" за його участю.

"Ми вже відзняли серіал "Відморожений", його вже монтують. Зараз готуюся до знімань нового свого фільму. Під час знімань серіалу було купа всього цікавого. Найсмішніше це те, що я ні разу не запізнився на знімання, це на мене не подібно. Я настільки був заангажований, що там чекають на площадці люди, й вони мене мотивували приїжджати туди без запізнень", - прокоментував Дзідзьо.

Нагадаємо, нещодавно Дзідзьо пригадав своє непросте дитинство. Артист розповів про непрості часи, коли йому не вистачало грошей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції