Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіна Кароль обурена тим, що Alekseev представив Білорусь на "Євробаченні"

Співачка зауважила, що від країни мав би виступати її громадянин.

Співачка і тренер "Голосу країни" Тіна Кароль різко відгукнулася про виступ українського виконавця Alekseev на "Євробаченні-2018" від Білорусі.

На думку артистки, країну мав би представляти  її громадянин. Про це виконавиця заявила, перебуваючи у Мінську, де зараз відбуваються дні України у Білорусі.

Зірку запросили виступити з концертом у Палаці Республіки.

"Для цього є громадяни Білорусі, щоб представити свою країну. Навіть якби вони не потрапили до фіналу, це все-таки конкурс, де зустрічаються країни. Якби Алексєєв прийняв громадянство, це був би вибір - я хочу бути білорусом. Але тут вийшла підміна понять. Ми в своїй країні, в Україні, навчилися говорити те, що думаємо. Ми не боїмося і не ховаємося. Зараз я говорю те, що думаю. Дійсно, Білорусь мав представляти артист з білоруським паспортом. Так, це важливо для представлення країни", - сказала Тіна, пише kp.by.

Нагадаємо, що український виконавець Alekseev представляв Білорусь на конкурсі "Євробачення-2018". Артист виступав у першому півфіналі і дуже перенервував. Це було помітно за тремтінням його рук. Певно, хвилювання співака передалося глядачам конкурсу, тож вони не віддали за нього голоси. У підсумку Білорусь не потрапила до фіналу музичної першості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції