Тіна Кароль одною з перших випробувала безвіз

Співачка злітала в Латвію з біометричним паспортом.

Українська співачка Тіна Кароль одною з перших випробувала безвіз.

У понеділок, 12 червня, співачка прилетіла до Риги, щоб дати прес-конференцію, присвячену її майбутньому сольному концерту в Юрмалі 10 липня в концертному залі "Дзінтарі".

У зв'язку з тим, що опівночі 11 червня українці отримали право на безвізовий в'їзд до країн Євросоюзу, латвійська преса поцікавилася у зірки, як вона перетинала кордон, і як, на її думку, безвіз вплине на майбутнє українців.

"Сьогодні ми випробували на собі безвізовий режим. Візу мою дійсно не шукали, на підставі документів подивилися тільки страховку і запитали про мету візиту. Сказала, що я співачка і у мене сьогодні багато інтерв'ю", - поділилася першими враженнями Тіна на прес-конференції в Ризі.

Тіна Кароль у Ризі_1
facebook.com/tina.karol

Латвійську пресу також цікавила думка співачки, наскільки зміни візового режиму важливі для простих мешканців країни.

"Ви знаєте, скільки відсотків мешканців України не були за кордоном? Більше 60%. Уявляєте, що для них означає безвіз? Це як ніби зняли "залізну завісу". Більшість вважає, що скрізь живуть так само, як у нас, але це не так. Безвіз багато значить для українців. Мені здається, що це важливий крок до внутрішньої свободи. Це те, що є у вас. Я б дуже хотіла, щоб мешканці України були щасливими людьми", - сказала Кароль.

Під час поїздки до Юрмали, Тіна Кароль також відвідала кілька радіостанцій і дала телеінтерв'ю 7 Латвійському каналу.

Тіна Кароль у Ризі_4
facebook.com/tina.karol

Кароль також пройшлася центральною вулицею Риги до Статуї Свободи, охоче фотографувалася з шанувальниками, які своєю чергою діляться фотографіями з кумиром на своїх сторінках в соцмережах.

Тіна Кароль у Ризі_6
facebook.com/tina.karol

Нагадаємо, Тіна Кароль виступить в Юрмалі 10 липня в концертному залі "Дзінтарі", на сцені якого 12 років тому перемогла на конкурсі "Новая волна".

А восени Тіна Кароль вирушить у тур Україною з прем'єрою сольної програми "ТІНА". Співачка дасть 55 концертів у 35-ти містах України. У Києві Кароль дасть п'ять сольних концертів поспіль в Національному Палаці "Україна" 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада 2017 року.

Залиште свій коментар