У співачки Юлії Началової після смерті народився син

У співачки Юлії Началової після смерті народився син

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У співачки Юлії Началової після смерті народився син

instagram.com/julianachalova

Артистка зі своїм коханим мріяла про малюка.

У відомої російської співачки Юлії Началової, яка померла два роки тому від серцевої недостатності, як з'ясувалося, після смерті народився син.

Коли артистка була жива, вони з цивільним чоловіком, суддею В'ячеславом Кудрею мріяли про малюка. Артистка намагалася завагітніти шляхом штучного запліднення, проте цього так і не сталося.

Як передає Super, невикористаний біоматеріал Юлії Началової взяли для того, аби сурогатна мати змогла народити малюка. Наразі маленького сина Началової виховує її чоловік та батько малюка В'ячеслав. Чоловік часто бачиться з рідними Началової, а днями разом з сином побував на дні народженні старшої доньки Юлії Началової Віри Алдоніної.

Нагадаємо, що Юлія Началова померла 16 березня 2019 року у лікарні. Причиною смерті знаменитості стала гостра серцева недостатність, яка настала через набряк легенів і мозку.

Сама співачка колись розповіла ЗМІ, що через невдалу пластичну операцію на грудях відбулося зараження крові і відмова нирок через імпланти, які не прижилися.

Артистка за декілька тижнів до смерті була екстрено госпіталізована до однієї з клінік у Москві через різкий стрибок рівня цукру у крові, ускладнення подагри. Згодом у ЗМІ з'явилася інформація, що співачку підключили до апарату життєзабезпечення. 16 березня артистці ампутували ногу через гангрену. Вона померла, так і не прийшовши до тями.

Наступна публікація