Відома українська акторка перенесла важку операцію на серці

Дата публікації
Перегляди
4342
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відома українська акторка перенесла важку операцію на серці

Тетяна Шеліга / Фото: facebook.com/profile.php?id=100009028690160

Тетяна Шеліга потрапила до лікарні із серйозною проблемою.

Відома українська акторка театру та кіно, заслужена артистка України Тетяна Шеліга перенесла важку операцію на серці.

Нещодавно 73-річна знаменитість потрапила до лікарні із закритою аортою на 99%. На щастя, її вдалося врятувати. Так, колега артистки, акторка Ольга Сумська зателефонувала до лікарів Інституту серця, де їй сказали терміново госпіталізувати Шелігу. Тетяні встановили у серці стент.

Про це зірка серіалу "Коли ми дома" написала на своїй сторінці у Facebook та подякувала Ользі, друзям, які збирали кошти, та лікарям за вдалу операцію та порятунок життя.

Тетяна Шеліга / Фото: facebook.com/profile.php?id=100009028690160

"Друзі, мої дорогі, віддані та рідні! Яка я вам вдячна за те, що мене врятували! Мені Бог по життю послав тих прекрасних людей, які поставилися до моєї біди, як до своєї! Оленька Сумська, щоб я робила без тебе? І всі, хто перевів мені гроші... Як вас багато, кого я знаю і не знаю, а ви прийшли на допомогу... Хочу написати про людину, ім'я якої вже увійшло в історію України. Це – Борис Михайлович Тодуров, засновник інституту Серця та один із провідних кардіохірургів не лише в Україні, а й у всьому світі! Це йому зателефонувала Ольга Сумська і він сказав: "Негайно везіть її до нас, поки не пізно! Час у неї йде на години", – поділилася Тетяна.

Тетяна Шеліга та Борис Тодуров / Фото: facebook.com/profile.php?id=100009028690160

Акторка додала, що тепер зможе продовжити нормальне життя завдяки професійній роботі лікарів.

Читайте також:

Наступна публікація