Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Євробачення-2019": дивіться онлайн-трансляцію першого півфіналу конкурсу

Сьогодні, 14 травня, на сцену вийдуть представники 17 країн-учасниць.

Щойно у столиці Ізраїлю на сцені Expo Tel Aviv розпочався перший півфінал конкурсу "Євробачення-2019".

Сьогодні, 14 травня, свої номери представлять учасники із 17 країн.

За вихід у гранд-фінал поборються представники з Кіпру, Чорногорії, Фінляндії, Польщі, Словенії, Чехії, Угорщини, Білорусі, Сербії, Бельгії, Грузії, Австралії, Ісландії, Естонії, Португалії, Греції та Сан-Марино.

Крім того, на сайті ТСН.ua ви можете спостерігати за конкурсом завядки текстовій хроніці першого півфіналу "Євробачення-2019". 

Після виступу усіх учасників цього етапу музичної першості ведучі конкурсу оголосять результати глядацького голосування в сумі з оцінками від національних журі країн-учасниць та оберуть 10 учасників, які ввійдуть у фінал "Євробачення-2019".

Таким чином, вже сьогодні стануть відомі імена фіналістів, які 18-го травня разом із представниками Ізраїлю, фіналістами другого півфіналу та країнами "Великої п'ятірки" поборяться за перемогу у цьогорічному "Євробаченні".

Зазначимо, Україна цьогоріч участі у конкурсі не бере та не голосує, а сьогодні до голосування 17 країн, чиї представники виступатимуть, приєднається Ізраїль та дві країни з "Великої п'ятірки" – Франція та Іспанія.

Нагадаємо, другий півфінал "Євробачення-2019" та його фінал відбудуться 16-го та 18-го травня відповідно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції