"Юлю вбила випадковість": лікар Началової про її смерть

"Юлю вбила випадковість": лікар Началової про її смерть

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Юлю вбила випадковість": лікар Началової про її смерть

Фото: facebook.com/nachalovajulia

Призначений лікар артистки розставив крапки над "і" у численних діагнозах, якій їй приписували.

Призначений лікар співачки Юлії Началової, яка померла минулої суботи, 16 березня, розповів, що ж насправді відбувалося у організмі виконавиці.

Півроку тому виконавиця у зв'язку з загостренням подагри проходила лікування у Василя Шурова і він запевнив, що тоді її підлікували і вона почувалася більш-менш добре.

"Вона проходила лікування в зв'язку з подагрою. Зомліла, після чого прийшла в клініку до невролога. Але вже в клініці з'ясувалося, що невролог тут не потрібен, у неї порушена функція нирок, як наслідок подагри", - розповів Шуров, пише kp.ru

Також лікар спростував чутки про те, що у Началової був вовчак та діабет. Він наголосив, що у артистки лише була запущена подагра. Прокоментував лікар і гангрену, яка розвинулася у співачки після того, як вона натерла ногу.

"Справа не в діабеті. Навіть якщо хвороба виникла в ті півроку, що Юля не спостерігалася у нас, за такий короткий час вона не могла призвести до гангрени та ампутації. Найстрашніше, що Юлю вбила випадковість. Натерла ногу, потрапила інфекція, розвинулася гангрена. До останнього ми не думали, що все так закінчиться. Нічого не віщувало", - запевнив лікар.

Юлія Началова / Фото: facebook.com/nachalovajulia

Шуров зауважив, що Юлія Началова дійсно дуже страждала через подагру. У зв'язку з хворобою у артистки була сильна деформація стопи.

"Їй доводилося терпіти пекельні болі, суглоби сильно запалювалися, збільшувалися в розмірі. Але від подагри люди не вмирають. Інша справа, що через хворобу у неї була сильна деформація стопи, Юля навіть носила спеціальні розширені моделі взуття, щоб не передавлювати ногу, не порушити кровообігу. Можливо, вона поміняла взуття, а те - натерло ногу", - висунув припущення лікар.

Нагадаємо, що Юлія Началова померла 16 березня о 18:20 за московським часом у лікарні. Причиною смерті знаменитості стала гостра серцева недостатність, яка настала через набряк легенів і мозку.

Сама співачка колись розповіла ЗМІ, що через невдалу пластичну операцію на грудях відбулося зараження крові і відмова нирок через імпланти, які не прижилися.

Зауважимо, що на початку минулого тижня артистка була екстрено госпіталізована до однієї з клінік у Москві через різкий стрибок рівня цукру у крові, ускладнення подагри. Згодом у ЗМІ з'явилася інформація, що співачку підключили до апарату життєзабезпечення. 16 березня артистці ампутували ногу через гангрену. Вона померла, так і не прийшовши до тями.

Наступна публікація