Зірка "Беверлі-Гіллз" Зірінг розлучається з дружиною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Подружжя прожило у шлюбі 9 років.

Відомий актор, виконавець ролі Стіва Сандерса у культовому серіалі "Беверлі-Гіллз, 90210" Ян Зірінг на відміну своєї колеги Дженні Гарт, яка нещодавно розповіла, як врятувала шлюб від розлучення, не зміг врятувати свій.

55-річний Ян на своїй сторінці в Instagram повідомив, що розлучається з дружиною - 39-річною Ерін Людвіг, називаючи "сильну завантаженість" причиною такого рішення.

"З величезним сумом повідомляю, що ми з Ерін розлучаємося. Наші божевільні графіки зробили свою справу, і за останні кілька років ми віддалилися одне від одного. Вона одна з найнеймовірніших жінок, яких я коли-небудь зустрічав, і найкраща мама", - зауважив Зірінг, підкріпивши пост зображенням двох маленьких янголяток.

Ян Зірнінг з дружиною та дітьми
instagram.com/ianziering

Також актор звернувся до шанувальників з проханням поважати їхнє рішення і особисте життя.

"Просимо вас поважати наше особисте життя в цей важкий час. Зараз ми сконцентровані на тому, що важливо для нас і наших дівчаток", - повідомив Ян, маючи на увазі двох своїх донечок, 8-річну Мію та 6-річну Пенну.

Зауважимо, Ян Зірінг познайомився зі своєю дружиною Ерін 2009 року, коли вона працювала медсестрою. А вже у травні 2010-го пара одружилася.  Цікаво, що обидві дочки подружжя народилися в один день, 25 квітня тільки з різницею у два роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції