Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Данилюк допустив, що "ПриватБанк" та "Ощадбанк" можуть об'єднати

Міністр стверджує, що аналітики розглядали таку можливість. 

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив про те, що не виключає можливості об'єднання націоналізованого "ПриватБанку" із "Ощадбанком".

В ефірі 24 каналу журналістка Соня Кошкіна поцікавилася у міністра, чи не дублюватимуться функції вказаних двох банків. Данилюк наголосив, що функції у "ПриватБанку" та "Ощадбанку" не зовсім однакові, але не виключив можливості їхнього об'єднання.

"Я не виключаю також можливості об'єднання…Така модель розглядалася в минулому, раніше. Як ви знаєте, це аналітики прописували як таку можливість декілька місяців тому", - заявив він.

При цьому міністр наголосив, що треба зважити всі "плюси" та "мінуси" цього процесу і додав, що наразі треба сфокусуватися саме на "ПриватБанку".

Нагадаємо, ввечері 18 грудня уряд України схвалив рішення про націоналізацію "ПриватБанку". Передбачається, що держава в особі Міністерства фінансів України стане власником 100% акцій банку. Вона гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.

"ПриватБанк" очолить колишній міністр фінансів та один із топ-менеджерів банку у 1990-х роках Олександр Шлапак.

Детально про те, як працюватиме "ПриватБанк" у найближчі дні та що буде з грошима українців, читайте на ТСН.ua за цим посиланням

Відео Міністерство фінансів розповіло, що очікувати вкладникам ПриватБанку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції