Де в Україні виготовляють та переробляють найякісніше молоко. Мапа

Найбільше молока екстра-ґатунку виробляють лише в трьох областях.

Найбільшу частку молока екстра-ґатунку виробляють у центральній, північній і частково східній Україні. Лідери серед регіонів – Київщина, Черкащина та Чернігівщина, де частка молока екстра-ґатунку сягає відповідно 53%, 48,6% та 48%. На Сумщині – 31%. У решті регіонів – менше 20%.

Такі дані наводить Асоціація виробників молока, яка розробила мапу якісного молока й наголошує, що в Україні є проблема з преміальною продукцією.

Водночас найкращу молочну продукцію переробляють на заводах Полтавщини – 93,3%. На Київщині – 56,6%, Вінничині – 53,6%, Черкащині – 32,4%, Житомирщині – 23,8%, Чернігівщині – 18,1%.

"Такі ініціативи (щодо мапи якісного молока) важливі та необхідні для аналізу й розвитку галузі. Маю надію, що фермерського молока вищого ґатунку найближчим часом стане достатньо, щоб вдовольнити потреби виробників молочної продукції", - написав у Facebook міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

Мапу якісного молока укладатимуть щороку.

мапа якісного молока
milkua.info
Мапа якісного молока (виробництво)

мапа якісного молока
milkua.info
Мапа якісного молока (переробка)

В Україні подорожчали молочні продукти

Національний банк України встановив такі курси валют: долар здорожчав і тепер коштує 27,26 грн, виріс у ціні і євро - його офіційний курс на сьогодні 29,20 грн. В Україні здорожчали молочні продукти. За місяць ціна на молоко зросла на 12%, а кефір подорожчав на 10%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: