Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін розповів про вибір свого наступника

Він наголосив, що наступника оберуть на демократичних виборах.

Російський президент Володимир Путін заявив, що наступника глави держави може визначити тільки російський народ в ході демократичних виборів.

Про це він підкреслив на засіданні організаційного комітету "Перемога", передають РИА Новости.

"Наступника президента визначає тільки російський народ під час демократичних виборів, а не хтось інший", - сказав Путін.

Зазначається, що під час засідання представник Загальноросійської організації інвалідів війни в Афганістані поскаржився президенту РФ на численні претензії і організацію перевірок з боку сенатора Франца Клінцевича,  який в своєму листі вказав спікера "Держдуми" В'ячеслава Володіна як правонаступника президента.

Путін пообіцяв розібратися цьому конфлікті.

Нагадаємо, нелегітимна російська Держдума в першому читанні схвалила перенесення виборів президента в 2018 році на день анексії Криму - 18 березня. 

Спікер нелегітимної Держдуми РФ В'ячеслав Володін підтримав ідею провести вибори президента Росії в 2018 році 18 березня — в день підписання між главою РФ Володимиром Путіним і його кримськими маріонетками так званого "договору про приєднання Криму до Росії". У Кремлі заявили, що обмірковують ініціативу про перенесення виборів президента Росії в 2018 році на 18 березня.

Раніше ЗМІ писали, що Путін збирає команду для гарантії своєї перемоги на виборах на четвертий термін з великим відривом у 2018 році. Вона повинна провести не звичайні вибори, а вибори Путіна, які більше схожі на референдум про довіру чинному президенту

Пєсков якось натякав на найближчі плани Кремля. Щодо майбутніх президентських виборів в Росії, то Пєсков дав зрозуміти, що Путін піде на новий термін. Він не зміг однозначно відповісти на питання журналіста, чи буде дозволено Олексію Навальному брати участь у виборах президента РФ в 2018 році. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції