Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Декретні зросли на чверть: яку суму отримують українки

Допомога складає 245,1 грн.

Від початку нинішнього року розмір середньоденної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами зріс на 25,6%. Допомога складає 245,1 грн, повідомила прес-служба Фонду соціального страхування України.

Тривалість відпустки під час вагітності та пологів становить 126 календарних днів. Саме тому сума допомоги від Фонду складає 30,9 тис. грн.

Упродовж перших чотирьох місяців 2019 року Фонд направив на фінансування допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами 1,1 млрд гривень.

Загалом допомогу за вагітністю та пологама отримує застрахована особа. Ці кошти компенсують втрату заробітної плати за період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами. Сума виплати, яку отримують, обчислюється шляхом множення суми середньоденної заробітної плати на кількість днів фактичного перебування у відпустці під час вагітності та пологів.

Як повідомлялося раніше, по 1700 гривень допомоги отримає сім’я на третю, четверту, п’яту і наступних дітей віком до 6 років. До кінця року для реалізації цієї ініціативи уряд має виділити майже два з половиною мільярди гривень. Розмір допомоги переглядатимуть на початку кожного року.

ВідеоУ столиці започаткували тренінги з реанімації немовлят для молодих матусь

Просто в офісі пожежної частини обладнали кімнату для годування, пеленання та ігор. Усе, щоб на курсах, де молодих матусь лікарі безкоштовно вчитимуть як рятувати дитину, що задихається, - мами могли прийти з дітками і не відволікались. 

У столиці започаткували тренінги з реанімації немовлят для молодих матусь

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції