Державні банки отримали рекордні прибутки - Мінфін

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цифра вже вдвічі більша, ніж за увесь минулий рік.

За перші дев'ять місяців 2019-го українські державні банки - "ПриватБанк", "Ощадбанк", "Укрексімбанк", "Укргазбанк" - мають прибуток у понад 30 млрд грн.

"І це вдвічі більше, ніж прибуток державних банків за весь минулий рік", - зазначили в Міністерстві фінансів.

Станом на 1 жовтня прибуток державних банків склав 62,5% прибутку всього банківського сектору України. При цьому понад половину всього прибутку банків сформував АТ КБ "ПриватБанк" - 27 млрд грн.

"У третьому кварталі продовжилася тенденція активного зростання споживчого кредитування, яке через високий попит залишається одним із найдохідніших джерел для банків. Обсяг кредитів фізичних осіб у банках державного сектору в третьому кварталі збільшився на понад 3 млрд грн, або 6,5%  (порівняно з початком року -  на 8 млрд грн, або 17%), що своєю чергою позитивно вплинуло на якість кредитного портфеля. Звітний квартал також характеризувався суттєвим зростанням депозитів корпоративного сектору, обсяг яких порівняно з 01.07.2019 зріс на понад 15 млрд грн", - повідомили у Мінфіні.

Звітність державних банків розміщена на сайті Міністерства фінансів за цим посиланням.

Нагадаємо, всі українські банки заробили цього року на своїх клієнтах понад 48 млрд грн. За рік прибутки зросли більше ніж у чотири рази.

Відео Банкнота в 1000 гривень відтепер в обігу: як на нову купюру реагують українці

Новими купюрами в тисячу гривень віднині можна розраховуватися в Україні. Вона здебільшого придатна для розрахунку під час великих покупок. І з її появою зникне з обігу частина соток та двохсоток. Найбільшу і найзахищенішу банкноту в нашій державі потримала ТСН і навіть спробувала нею розрахуватись. Як українці реагують на нову тисячу – дивіться далі у сюжеті.  

Банкнота в 1000 гривень відтепер в обігу: як на нову купюру реагують українці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції