Глава МВФ назвала головні ризики для світової економіки

Крістін Лагард виступила на конференції Інституту міжнародних фінансів.

Головними ризиками для світової економіки Крістін Лагард вважає геополітичні ризики, відтік капіталів з деяких ринків, а також падіння цін на сировину.

Про це голова Міжнародного валютного фонду заявила на конференції Інституту міжнародних фінансів (IIF), передає "Інтерфакс" із посиланням на агентство Bloomberg.

Виголошуючи промову на зустрічі очільників фінансових відомств держав G20, Лагард пояснила, що наразі, попри зростаючі ризики, підйом світової економіки продовжується.

"Наразі ми вважаємо, що ймовірність матеріалізації цих ризиків трохи збільшилася, однак зростання економіки триває", - пояснила глава МВФ.

Лагард пояснила, що в МВФ рекомендують Китаю встановити цільовий показник зростання економіки на рівні 6-6,5%, оскільки китайська економіка проходить період зростання ВВП у бік сфери послуг і споживання.

Нагадаємо, що раніше Міжнародний валютний фонд рекомендував Росії скоротити бюджетні витрати в 2016 році і прийняти в середньостроковій перспективі заходи з консолідації бюджету. Перегляд витрат необхідний через падіння цін на нафту. Крім того, в МВФ прогнозували уповільнення економічного спаду в Росії і схвалили політику Центробанку Росії, який відмовився від подальшого зниження ключової процентної ставки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: