Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман назвав умови зниження ціни на газ для населення

Тарифи на газ можна знизити, коли Україна повністю забезпечить себе ресурсом власного видобутку.

Кабінет міністрів України може знизити ціну на газ для населення в 2 або в 4 рази в разі, якщо з цим погодиться Міжнародний валютний фонд та ЄС. Про це розповів прем'єр- міністр України Володимир Гройсман у Києві під час Українського енергетичного форуму.

"Чи можливо без наслідків для національної економіки, без економічного колапсу, чи можливо сьогодні знизити в два, три або чотири рази ціну на газ в країні? Я прошу вас, як професійних людей, обговорити цю тему, і глибоко впевнений в тому, якщо ви знайдете рішення, що це можливо, і це буде повністю збігатися з нашими домовленостями з ЄС, Світовим банком та МВФ, - то я беру на себе зобов'язання це професійне рішення, яке буде знайдено, реалізувати, буквально, завтра", - заявив він.

"Але якщо (рішення – ред.) немає, то я думаю, що ми повинні дуже голосно говорити про реалістичність, або це просто шалений популізм, який ми проживали не один рік", - уточнив Гройсман.

Прем'єр зазначив, що енергетичні питання сьогодні потребують уваги інвесторів та технологій. "Я переконаний, що протягом 5 років ми зможемо забезпечити себе газом", - додав він.

Нагадаємо, 6 лютого повідомлялося, що Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" поставляє газ для потреб населення за ціною, яка на 20% нижча за вартість палива, яке компанія закупила на лютий.

ВідеоЩо потрібно зробити, щоб безкоштовно отримати газовий лічильник - Ваш адвокат

Сьогодні в Україні ціна на газ - болюче питання. Тож встановлення газового лічильника - правильний крок на шляху до економії, Адже так не доведеться сплачувати за кубометри, взяті постачальниками часто просто з неба. 

Що потрібно зробити, щоб безкоштовно отримати газовий лічильник - Ваш адвокат

Залиште свій коментар

Вибір редакції