Кабмін проситиме парламент внести зміни до держбюджету через пільги та субсидії

Уряд закумулював 15 мільярдів гривень для проведення розрахунків по пільгах та субсидіях.

Найближчої середи, 21 червня, Кабмін на своєму засіданні планує ухвалити зміни до держбюджету, які потім ще має затвердити Верховна Рада.

Ідеться про виділення коштів для покриття пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги. Адже від місцевої влади вимагають забезпечити 100-відсоткові розрахунки з постачальниками ресурсів.

"Ми проводимо верифікацію всіх пільг та субсидій. Ми закумулювали 15 мільярдів гривень для проведення розрахунків по пільгах та субсидіях. Цієї середи буде прийнято рішення уряду про зміни до бюджету, направимо його до парламенту і будемо просити парламентарів підтримати. Разом з тим рівень розрахунків за винятком пільг та субсидій має становити 100%. Це відповідальність місцевої влади", - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Громадяни України сплачують за житлово-комунальні послуги на рівні 103%. Про це зазначив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляє "Укрінформ".

"Це на рівні 103%, тобто, люди платять абсолютно зрозумілу цифру. І порівняно з минулими роками, вони витримують такий фінансовий тиск", - сказав Зубко.

Населення на цей рік заплатило за комуналку порівняно з попереднім роком на 6,6 млрд грн більше.

Раніше повідомлялося, що під час виплати субсидій виникла "дірка" в 10 мільярдів гривень.

Залиште свій коментар