Київські паркувальники вигадали новий спосіб доїти водіїв

Дата публікації
Перегляди
4048
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київські паркувальники вигадали новий спосіб доїти водіїв

Водії і надалі можуть ігнорувати натяки паркувальників / Фото: Коментарі

Тепер працівники парковок заробляють за допомогою конусів та фішок.

У Києві паркувальники почали блокувати місця для стоянки фішками та дорожніми конусами і брати гроші за пропуск машини за ці фішки. Таким способом паркувальники намагаються обійти заборону на роботу без паркоматів.

Коли водій під'їжджає до парковки, він просить прибрати фішку, що паркувальник і робить. А далі все залежить від водія - або він платить за безкоштовне за Законом місце або ігнорує натяки паркувальника про оплату його послуги по перестановці фішки, пише "Коментарі".

Нагадаємо, з 1 квітня поточного року усі паркувальні майданчики були зобов'язані встановити на своїй території паркомати для здійснення безготівкового розрахунку з водіями. Проте виконали постанову уряду лише невеликий відсоток операторів даного бізнесу.

Таким чином усі, хто проігнорував паркомати, тепер не мають права брати з автовласників гроші навіть за наявності касового апарату.

Нещодавно прем'єр Микола Азаров підтвердив твердість Кабміну у питанні паркоматів.

"Хочу всіх запевнити, що постанову КМУ №1342 не буде скасовано. Ми твердо стоїмо на позиції, що паркомати мають бути встановлені у всіх містах України. Також хочу звернути увагу всіх, що водії можуть не платити паркувальникам, оскільки ці дії розглядаються як незаконні", - написав глава уряду на своїй сторінці у "Фейсбуці".

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4048
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація