Мережі автозаправок WOG та SOCAR збираються оскаржити штраф АМКУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компаніях запевнили, що мають всі докази для спростування позиції комітету.

Компанія WOG відхрестилась від звинувачень Антимонопольного комітету у змові в сегменті торгівлі високооктановими бензинами та дизельним паливом, за що вона та ще декілька мереж АЗС були оштрафовані на 77 млн грн.

Про це заявили у прес-службі компанії WOG.

"Ми не згодні з інкримінованим порушенням і надали АМКУ всі докази для спростування його позиції. Проте сьогодні він відмовив у задоволенні цього клопотання", - йдеться у повідомленні.

На думку представників компанії, це свідчить про те, що АМКУ не зацікавлений у вирішенні питання прямої цінової політики.

"Мережа АЗК WOG це рішення буде оскаржувати", - додали у компанії.

Згодом про необґрунтованість звинувачень з боку АМКУ заявили у компанії SOKAR.

"Нас знову несправедливо звинувачують в нібито антиконкурентних діях та змовах. Ми вважаємо, що АМКУ замість того, щоб займатися реальними проблемами паливного ринку, займається популізмом. Адже так легко підняти народне обурення, використовуючи тему "ціни на паливо"! Хочемо повідомити, що звинувачення з боку АМКУ необґрунтовані. Суд вже скасовував "паливні штрафи" від Комітету на адресу SOCAR як незаконні. Ми маємо намір оскаржити і це рішення в суді", - наголосили у компанії.

Нас знову несправедливо звинувачують в нібито антиконкурентних діях та змовах. Ми вважаємо, що АМКУ замість того, щоб...

Опубликовано SOCAR Energy Ukraine Среда, 15 мая 2019 г.

Нагадаємо, 14 травня Антимонопольний комітет України притягнув до відповідальності мережі автозаправок WOG, ОККО та SOCAR за вчинення антиконкурентних узгоджених дій на загальну суму понад 77 млн грн. До того ж у комітеті зазначили, що щодо трьох компаній тривають судові процеси.

Залиште свій коментар

Вибір редакції