Mail.ru оцінила збиток від виходу бізнесу з України

Блокування негативно вплинуло на виручку компанії. 

Mail.ru Group оцінює негативний ефект від виходу бізнесу з України через санкції в 1,5% від загального обсягу виручки за підсумками 2017 року.

Про це заявив голова ради директорів і співзасновник групи Дмитро Гришин, пише Інтерфакс.

"Блокування наших продуктів в Україні в другому кварталі справила несприятливий вплив на нашу виручку; ми оцінюємо ефект негативного впливу в 1,5% від загального розміру нашої виручки 2017 року. Незважаючи на це, в інших сферах показники нашого бізнесу залишаються дуже хорошими", - йдеться в його заяві. 

Нагадаємо, 16 травня, російські соцмережі "ВКонтакте" і "Одноклассники", "Яндекс" та сотні інших потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

ВідеоУкраїнців не каратимуть за обхід заборони користування російськими ресурсами

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом, обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів за "надання послуг доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів".

Президент Петро Порошенко зазначив, що санкції, які були введені проти Росії, можуть бути переглянуті після повного виведення російських військ з території України. 

Залиште свій коментар