На виплату зарплати шахтарям пішло ще 163 мільйони гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йдеться про дев'ять підприємств.

Кабінет міністрів перерахував 163 мільйони гривень для погашення заборгованості із заробітних плат українським шахтарям. Ці кошти спрямовані на виплату зарплат гірникам за грудень 2019 року.

Про це 10 лютого у Telegram повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

"Виплата зарплат шахтарям у повному обсязі - одне з пріоритетних завдань для уряду сьогодні", - йдеться в його повідомленні.

Гроші, зокрема, перераховані для ДП "Шахта ім. М.С.Сургая", ДП "Ш/у "Південнодонбаське №1", ДП "Мирноградвугілля", ДП "Селидіввугілля", ДП "Торецьквугілля", ДП "Первомайськвугілля", ПАТ "Лисичанськвугілля", ДП "Львіввугілля", ДП "Волиньвугілля".

Гончарук також нагадав, що 5 лютого уряд спрямував ще 163 млн гривень на погашення заборгованості перед працівниками вказаних шахт. Прем'єр, крім того, зауважив, що у держбюджеті-2020 передбачено майже 2 млрд грн на виплату заробітної плати та погашення заборгованості працівникам вугільної галузі.

Як повідомлялося, у листопаді президент України Володимир Зеленський заявив про погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям на загальну суму 1 млрд грн. Тоді свої зарплати отримали гірники Луганщини, Волині та Львівщини.

Згодом Кабмін відзвітував, що спрямував понад 322,6 млн грн для виплати заробітних плат шахтарям.

Відео У Львові оголосили голодування четверо лідерів профспілок шахтарів

Відмовою від їжі вони вимагають виплати заборгованостей. Не отримують заробленого вуглярі вже майже за три місяці. Сума боргу по усьому підприємству "Львіввугілля" - а це 6 шахт і 8 тисяч працівників - склала 318 мільйонів гривень.  

У Львові оголосили голодування четверо лідерів профспілок шахтарів

Залиште свій коментар

Вибір редакції