Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" запропонував нову ціну на газ

Ціна менша на 245 гривень за тисячу кубічних метрів.

НАК "Нафтогаз України" пропонує нову ціну газу при постачанні на умовах ПСО.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Ціна визначена з урахуванням вимог урядових постанов і складає 5990 гривень за тисячу кубічних метрів без урахування ПДВ і вартості доставки. Нова ціна майже на 4% нижче ніж та, що діяла у квітні. Це – менше на 245 гривень за тисячу кубічних метрів.

"Нафтогаз України" розіслала контрагентам додаткові угоди, які містять нову ціну газу при постачанні на умовах ПСО, йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Кабмін заявляв, що ціна на газ для населення у травні 2019 року має становити 8247 гривень за тисячу кубічних метрів.

Як повідомлялося раніше, 3 квітня Кабінет міністрів схвалив постанову, якою надав можливість "Нафтогазу" знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року.22 квітня стало відомо, що компанія "Нафтогаз" спільно з урядом узгодила механізм, який дозволить не лише не збільшувати ціну на газ для населення, а ще й зменшити її до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.

ВідеоГройсман сподівається, що зниження цін на газ з 1 травня не останнє

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів. Раніше в уряді погрожували ініціювати звільнення керівництва "Нафтогазу", якщо державна компанія не піде на знижку. Оскільки вимоги Кабміну газопостачальник виконав, відставку вирішили відкласти. Вартість газу змогли знизити, бо він вже кілька місяців дешевшає на європейських біржах.    

Гройсман сподівається, що зниження цін на газ з 1 травня не останнє

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції