Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нідерланди заморозили активи олігарха Ахметова

Акції компаній бізнесмена заморожені для виконання рішення кіпрського суду.

Суд Амстердама заморозив акції компаній українського олігарха Ріната Ахметова. Відповідне рішення суд ухвалив 5 січня.

Про це повідомляє "112 Україна", у розпорядженні якого з'явилося рішення голландського суду.

ВідеоПрокуратура намагається повернути у власність Києва акції Рината Ахметова

Згідно з документом, заморожені всі акції SCM Management B. V, DTEK Management b.v., DTEK b.v., DTEK Grids B. V., Metinvest B. V., Premium Household B. V.

У прес-службі SCM повідомили, що не мають інформації "про якісь нові позови до компаній Групи СКМ крім позову на Кіпрі".

"Наскільки ми розуміємо, що наявна у вас інформація стосується формального виконання ухвали кіпрського суду на території Нідерландів. Наша позиція щодо самого визначення суду на Кіпрі викладена в заяві від 5 січня", - заявили в прес-службі.

У компанії додали, що активи групи СКМ продовжують працювати в звичайному режимі.

Нагадаємо, окружний суд Нікосії ще 27 грудня ухвалив заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму 820 млн доларів у справі "Укртелекому". Замороження активів сталося за позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління "Родовід Банку" Денису Горбуненку. Raga продала "Укртелеком" Ахметову 2013 року за 860 млн доларів, але бізнесмен нібито вніс тільки 100 млн доларів авансу і припинив платежі.  

Компанія "СКМ" подала апеляцію на рішення окружного суду м.Нікосія (Кіпр - ред) щодо заморожування активів її власника Рината Ахметова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції