Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеський нафтопереробний завод конфісковано на користь держави

За рішенням суду конфісковано нежитлові виробничі приміщення та адміністративні будівлі загальною площею понад 38 тисяч квадратних метрів. 

Апеляційний суд Одеської області відмовив у відкритті апеляційного провадження за скаргами представників ПАТ "Одеський нафтопереробний завод", ТОВ "Енергія і газ Україна" та представника безпосередньо Сергія Курченка.

Про це у Facebook інформує прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

"Таким чином, 21.07.2017 набуло законної сили рішення Суворовського районного суду м. Одеси про спеціальну конфіскацію на користь держави всього майна Одеського нафтопереробного заводу та товариства з обмеженою відповідальністю", - йдеться у повідомленні.

За рішенням суду на користь держави конфісковано нежитлові виробничі приміщення та адміністративні будівлі загальною площею понад 38 тисяч квадратних метрів, а також земельні ділянки площею 77 гектарів та установки для забезпечення діяльності заводу.

Відео Суд ухвалив рішення про спецконфіскацію одеського нафтопереробного заводу

Орієнтовна вартість конфіскованого майна складає понад 200 млн доларів США чи більш ніж 5 млрд грн.

ОНПЗ КОНФІСКОВАНО НА КОРИСТЬ ДЕРЖАВИ! Сьогодні Апеляційний суд Одеської області відмовив у відкритті апеляційного пров...

Опубліковано Ларисою Сарган 21 липня 2017 р.

28 грудня Господарський суд Одеської області повернув ДФС заяву про порушення провадження у справі про банкрутство без розгляду, оскільки в ньому було зазначено неправильну назву заводу, а саме "Лукойл-Одеський нафтопереробний завод", тоді як відповідно до виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, станом на 28 грудня 2015 року, боржником за цією заявою є ПАТ "Одеський нафтопереробний завод".

Крім цього, Фіскальна служба не надала належних доказів сплати судового збору.

У червні 2015 року визнати Одеський НПЗ банкрутом просила суд енергопостачальна компанія "Одесаобленерго".

13 листопада 2015 року Приморський районний суд Одеси дав дозвіл на передачу всього нерухомого майна та земельної ділянки Одеського нафтопереробного заводу. У квітні 2014 року Печерським райсудом Києва було накладено арешт на ділянку і передано на відповідальне зберігання державі в особі державного підприємства "Укртранснафтапродукт".

Об'єкт – колишня власність компанії бізнесмена-втікача Сергія Курченка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції