Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН пророкує бідним країнам голодні роки

ООН попереджає, що за декілька років у країнах, що залежать від імпорту, вибухне голод серед бідних верств населення.

Ціни на продовольство будуть різко зміняться в найближчі декілька років, повідомляється в звіті Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН.

Це може призвести до того, що в країнах, що залежать від імпорту, вибухне голод серед бідних верств населення.

У лютому індекси цін на продукти харчування в світі досягли історичних максимумів і стали одним із чинників, що спровокували заворушення та революції в ході так званої "Арабської весни". Відтоді продовольство трохи подешевшало, проте ФАО пророкує новий сплеск через невизначеність в світовій економіці, зростання цін на нафту і збільшення ймовірності стихійних лих.

Як зазначається у звіті, в середньостроковій перспективі головними факторами, що підштовхують ціни на продовольство вгору, є зростання попиту у країнах, які найдинамічніше розвиваються, загальне збільшення населення планети та розширення площ, виділених під біопаливо.

ООН ставить собі за мету скоротити кількість голодуючих у світі з 1,02 мільярда людей у ​​2009 році до 600 мільйонів в 2015, однак через складну ситуацію з продовольством зробити це буде непросто.

За оцінкою ФАО, загрозу голоду можна пом'якшити розширенням продовольчої допомоги бідним країнам, а також довгостроковим інвестуванням у сільське господарство.

Читайте також:

Світові ціни на продукти зросли на 33%, мільйонам людей загрожує голод

Світові ціни на продукти падають третій місяць поспіль

У Кенії дітей міняють на їжу

WWF запропонував вісім способів нагодувати людство

Українці витрачають на їжу найбільше у Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції