Прокурори запевняють, що справа Луценка не розвалюється

Прокурори запевняють, що справа Луценка не розвалюється

Юрій Луценко в суді / Фото: Народна самооборона

Обвинувачення переконує, що адвокати екс-міністра видають бажане за дійсне

Представники Генеральної прокуратури України у Печерському районному суді Києва спростовують заяви адвокатів про те, що справа колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка розвалюється.

Про це сьогодні в інтерв'ю журналістам після закінчення судового засідання заявив представник обвинувачення у справі Дмитро Лобань.

"Твердження адвокатів про те, що справа розвалюється, це їхнє бажання – вони бажане видають за дійсне. Насправді, свідки, в тому числі й сьогоднішні, повністю підтвердили покази – ті, які вони давали на досудовому слідстві", - сказав Лобань.

За словами прокурора, зокрема, під час сьогоднішнього допиту обидва свідки підтвердили, що водій Луценка Леонід Приступлюк не виконував обов'язків, які були покладені на нього як на співробітника Департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС України.

"Він був дійсно водієм Луценка, а ніяким не розвідником", - зазначив Лобань.

Печерський районний суд Києва з кінця травня розглядає справу Луценка, якого Генеральна прокуратура, серед іншого, обвинувачує в незаконному оформленні на роботу в міністерство свого колишнього водія Приступлюка і в порушеннях, пов'язаних з наданням квартири і нарахуванням йому пенсії.

Раніше свідки у справі за цим епізодом заявляли, що порушень при працевлаштуванні Приступлюка в МВС не було.

Нагадаємо, раніше про відсутність порушень при прийнятті на роботу Приступлюка заявила уже ціла низка свідків у справі Луценка. Зокрема, колишній помічник екс-міністра Валерій Мельник заявив, що жодної вказівки від Луценка із приводу працевлаштування Приступлюка не одержував.

Свідок Сергій Левченко, колишній заступник начальника Департаменту розвідувально-пошукової діяльності з тилового забезпечення МВС відмовився від своїх попередніх свідчень, що Луценко давав вказівку про виділення квартири Приступлюку.

Читайте також:

Ще один свідок заступився за Луценка

Одного зі свідків у справі Луценка прокуратура допитувала вночі

Виступ Луценка у суді заглушили дрилем

Свідок у справі Луценко розповів, як його принижували у ГПУ

Повʼязані теми:

Наступна публікація