Черговий свідок у справі Луценка відмовився від своїх свідчень

Екс-заступник начальника Департаменту розвідувально-пошукової діяльності Сергій Левченко пояснив розбіжності у свідченнях тим, що допити тоді тривали по 4-5 годин.

Свідок Сергій Левченко, колишній заступник начальника Департаменту розвідувально-пошукової діяльності з тилового забезпечення МВС станом на лютий 2005 року, змінив свої свідчення у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це повідомляє "Народна самооборона".

Повідомляється, що свідок відмовився від своїх попередніх свідчень, що екс-міністр Луценко давав вказівку про виділення квартири своєму водієві Леоніду Приступлюку.

Левченко також заявив, що не давав показання про те, що "буде звільнений у випадку невиконання вказівки міністра".

Він пояснив розбіжності у свідченнях, записаних в протоколах допитів в прокуратурі тим, що допити тоді тривали по 4-5 годин. "Дуже хотілося після цього на свіже повітря, тому і читав протоколи частково", - відзначив свідок у суді.

Говорячи про виділення однокімнатної квартири водієві, свідок зазначив, що «рішення приймалося колегіально у присутності всіх начальників департаментів».

"Ніякого тиску не було", - заявив Левченко.

Нагадаємо, на минулих засіданнях були допитані сім з 148 свідків у справі. Вони допитувалися за епізодом з Приступлюком і на суді також міняли свідчення на користь Луценка.

Зокрема, 3 жовтня Микола Курко, який станом на лютий 2005 року обіймав посаду начальника Департаменту роботи з персоналом МВС, заявив, що порушень закону при прийомі на службу Приступлюка не було.

Читайте також:

Суд відмовився приводити свідка у справі Луценка силою

"Лікарів без кордонів" попросили обстежити Луценка

Два полковника міліції у суді вимагають з Луценка мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: