"Почалися великі проблеми": голова НКРЕ про вимушений вихід із "Рошен"

Бізнес почав сильно стагнувати - з березня до серпня 2014 року в мережевому каналі продажу ми втратили 50%.

Глава Національної комісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Дмитро Вовк заявив, що він змушений був піти з "Рошен", оскільки у компанії почалися великі проблеми.

Про це він розповів в інтерв'ю "Економічній правді".

"Так вийшло, що в 2014 році у компанії почалися великі проблеми через те, що Петро Олексійович брав активну участь у політиці. Нас почали з політичних мотивів викидати з ринку. Бізнес почав сильно стагнувати - з березня по серпень 2014 року в мережевому каналі продажів ми втратили 50%", - розповів Вовк.

За його словами, рахунки кілька разів заарештовувався і він не бачив сенсу залишатися в компанії.

"Мені не було сенсу залишатися там ні для компанії, ні для себе особисто. У вересні-жовтні 2014 року я почав спілкуватися з СЕО, він же 10-процентний акціонер "Рошен", Москалевським про те, що мені нецікаво, і я хочу йти. Їм це не сподобалося. От і все. Те, що в січні 2015 року вони дали такі коментарі, як мінімум, некорпоративно", - додав він.

Також голова НКРЕ розповів, що пропозиція про нову посаду надійшла з Адміністрації президента.

"Це було спонтанно. Сказали, що потрібно зустрітися і поспілкуватися. Одна з співбесід була з Ложкіним. Ні Гонтарєва, ні Демчишин не були ініціаторами мого приходу", - повідомив Вовк.

Нагадаємо, комуналка в Україні дорожчає майже вдвічі. Хто отримає шалену вигоду від підвищення тарифів, читайте на ТСН.uа за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: