Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Райські" офшори: стало відомо, скільки українців фігурують у Paradise Papers

Дві третини українців-засновників офшорів "Райських документів" є керівниками або власниками українських компаній.

68 українців фігурують у міжнародному розслідуванні щодо офшорів Paradise Papers.

Про це пише DW із посиланням на висновки аналітичної системи YouControl.

Серед 68 українців - 55 чоловіків і 13 жінок.

За даними аналітиків, із 57 офшорів, власниками яких є українці, 27 зареєстровані на Британських Віргінських островах, 11 - на Бермудських островах, 7 - на Мальті, 4 - на острові Мен, 3 - на Кайманових островах, 3 - на Сейшельських островах, 1 - у Великобританії й 1 - на острові Джерсі.

Дві третини українців-засновників офшорів "Райських документів" є керівниками або власниками українських компаній, що працюють в аграрному, фінансово-інвестиційному, фармакологічному, транспортному, енергетичному й ІТ-секторі.

Детально про Paradise Papers читайте на ТСН.ua за цим посиланням

Офшорами користуються як групи компаній, зайняті у важкій промисловості й масштабному виробництві, так і невеликі "стартапи", які розробляють комп'ютерні програми.

Для деяких видів бізнесу, зокрема у сфері IT, використання офшорних і "напівофшорних" компаній взагалі є життєво необхідним, адже нині вихід на велику кількість міжнародних платформ для поширення своєї IT-продукції можливий саме через іноземні компанії. Так само вони отримують доходи саме на рахунки в іноземних банках, стверджують аналітики.

Залиште свій коментар

Вибір редакції