Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія придумала ще один спосіб, як завадити торгівлі України

Вартість транзиту може зрости аж на половину.

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, торговий представник України Наталія Микольська заявила про нові перешкоди експорту українських товарів у треті країни, які ввела Росія.

Про це пише "Європейська правда".

"За нашою інформацією, Росія запровадила нові обмеження. Вони вимагають, щоб українські водії, які везуть вантажі через російську територію, вʼїзжали на територію РФ лише через пункти пропуску на україно-російському кордоні", - пояснила вона.

За підрахунками Мінекономіки, вартість транзиту після цього зростає на 20-50%. "Однак тепер, водії українських вантажних авто, які змушені їхати через Білорусь, не можуть вʼїхати на територію РФ", - повідомила Микольска.

Нагадаємо, 4 січня стало відомо, що транзит вантажів із України до Казахстану через територію Росії закритий. Чиновники стверджують, що обмеження на транзит через свою територію – найгірше, що може зробити держава, оскільки ставляться під загрозу інтереси третіх країн. 

Зважаючи на обмеження, Україна оголосила про тестування одного з напрямків "Шовкового шляху"Він включає паромні переправи Чорного та Каспійських морів (Іллічівськ - Батумі і Алят - Актау-Порт) і має стати конкурентноздатним порівняно з традиційним сухопутним маршрутом. Перший демонстраційний потяг відправився 15 січня з Одеси.

Залиште свій коментар

Вибір редакції