Стало відомо, яка компанія проведе аудит "Укроборонпрому"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Конкурс на аудитора державного концерну відбувався у системі Prozorro.

Міжнародна аудиторська компанія Baker Tilly Ukraine стала переможцем аукціону на проведення аудиту консолідованої звітності державного концерну “Укроборонпром”.

Про це 5 вересня повідомляє пресслужба "Укроборопрому".

Конкурс на аудитора державного концерну відбувався у системі Prozorro. Окрім Baker Tilly Ukraine, у ньому брала участь компанія Ernst & Young.

"Це стане першим консолідованим аудитом Концерну за всю історію його існування. До цього міжнародні аудити проводилися лише в окремих підприємствах-учасниках Концерну. Зокрема, компанія "Baker Tilly Ukraine" уже проводила незалежний фінансовий аудит державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт", яка є найбільшим українським спецекспортером та входить до складу ДК "Укроборонпром", – йдеться в повідомленні компанії.

У пресслужбі компанії додали, що попередня влада блокувала проведення конкурсу на обрання аудитора Укроборонпрому, однак після призначення до наглядової ради концерну Айвараса Абромавічуса конкурс було розблоковано.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднили масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, ексчлен Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Експрезидент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

30 серпня президент Володимир Зеленський призначив Абромавичуса гендиректором "Укроборонпрому"

Айварис Абромавичус український політик литовського походження. У грудні 2014 року тодішній президент Петро Порошенко надав йому українське громадянство. В уряді Яценюка Абромавичус очолив міністерство економічного розвитку і торгівлі. У лютому 2016 року – заявив про відставку.

Відео "Укроборонпром" відреагував на розслідування журналістів

Дорогі російські висотоміри. Продовження скандалу довкола "Укроборонпрому". Журналісти опублікували нову серію, у якій ідеться про ремонт двох казахських літаків, для яких придбали деталі вп'ятеро дорожче і відмили на цьому сотні тисяч доларів.

"Укроборонпром" відреагував на розслідування журналістів

Залиште свій коментар

Вибір редакції