Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мін'юсті попередили про збільшення розміру виплат аліментів

У зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму збільшено розмір аліментів

Міністерство юстиції України повідомляє про збільшення розміру виплат аліментів, що пов'язане зі збільшенням прожиткового мінімуму.

Про це повідомляє пресслужба Мін'юсту у Facebook,.

"Звертаємо увагу, що з 1 січня 2020 року у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму збільшено розмір аліментів. Для дітей віком до 6 років прожитковий мінімум становить 1779 грн, а для дітей віком від 6 до 18 років — 2218 грн", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, мінімальний гарантований розмір аліментів становитиме:

для дітей віком до 6 років - 889,5 грн;

для дітей віком від 6 до 18 років — 1109 грн.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2020 року у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму збільшено розмір аліментів❗️ Для...

Опубліковано Міністерство юстиції України Субота, 4 січня 2020 р.

"Ці показники слід враховувати, якщо із зарплати працівників потрібно утримувати аліменти не у твердій грошовій сумі, а в прив'язці до прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Як і раніше, максимальний розмір аліментів становить 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку", - зазначили у Мін'юсті.

Нагадаємо, що Міністерство юстиції України оприлюднило реєстр боржників. Наразі в переліку громадян України, які в той чи інший спосіб порушили свої фінансові зобов’язання, нараховується більше 1,7 млн прізвищ. Найпоширенішими причинами потрапляння до списку вказані невиконання рішень суду, несплата адміністративних штрафів, заборгованості з комунальних послуг, несплата аліментів, вчасно не погашений банківський кредит. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції