У Мінрегіонів пообіцяли зниження тарифів на тепло та гарячу воду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кабмін переглянув порядок формування тарифів.

Кабінет міністрів зобов'язав підприємства теплопостачання знизити в чинних тарифах витрати на придбання природного газу.

Таке постанову ухвалили на засіданні уряду 10 червня, повідомляє пресслужба міністерства.

Там кажуть, що в умовах функціонування ринку природного газу його вартість для підприємств теплопостачання змінюється щомісяця. Минулого опалювального сезону ціна природного газу коливалася від 2 897 грн до 4 899 грн за тисячу кубів.

"Тарифи необхідно переглянути до початку опалювального сезону, адже важливо визначити розмір витрат на придбання природного газу, оскільки він становить 80-85% в структурі тарифу. Для населення тарифи на тепло і гарячу воду зменшаться", - зазначила заступниця голови Мінрегіону Наталія Хоцянівська.

У відомстві зазначили, що зміни, запропоновані постановою Кабміну, дозволяють підприємствам ТКЕ планувати витрати на придбання природного газу на рівні середньої ціни природного газу, що склалася за минулий опалювальний сезон.

Також для більшості підприємств ТКЕ з'являється можливість зменшити тарифи на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, оскільки такі тарифи включали раніше витрати на придбання природного газу вище середньої ціни газу в минулому опалювальному сезоні.

Раніше міністр фінансів України Сергій Марченко пояснив, що угода з МВФ про надання траншу не містить пунктів про підвищення тарифів

Залиште свій коментар

Вибір редакції