У МОН озвучили, у скільки обійдеться бюджету підвищення зарплат вчителям

Педагогам в дошкільних установах будуть платити зарплату з місцевих бюджетів.

У Міністерстві освіти та науки заявили, що освітня субвенція державного бюджету на 2017 рік передбачає 4,5 млрд гривень на підвищення заробітних плат вчителям.

Про це журналістам повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передають "Українські Новини".

"На підвищення зарплат на два тарифних розряди, плюс в цілому зростання зарплат бюджетників ... Орієнтовно в загальному для вчителів - це коштує державному бюджету 4,5 млрд гривень в освітній субвенції", - сказала вона.

Також Гриневич зазначила, що педагогам в дошкільних установах будуть платити зарплату місцеві бюджети за новою тарифною сіткою, що в цілому повинно скласти 2 млрд гривень.

Нагадаємо, За словами Гриневич, зарплата українського вчителя має бути на рівні 8-10 тисяч гривеньПокласти край поборам із батьків у школах покликаний новий закон про освіту, котрий розроблений профільним міністерством. У ньому пропонується відкрити бюджети шкіл.

Ліля Гриневич про хабарі, маєток Ківалова і фінських вчителів

У соцмережах молоді батьки пишуть тисячі коментарів, обурень і порад про те, як варто виховувати їхніх дітей. Про те, чому школа перетворилася на супермаркет, куди зникли уроки фізкультури, і чому лише фінки, а не українки мріють вийти заміж за вчителя, дізнавалася у міністра освіти Лілії Гриневич наша Даша Счастлива.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: