Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВФ озвучили перспективи отримання Україною чергового траншу

У МВФ озвучили перспективи отримання Україною чергового траншу

Лагард повідомила про продуктивну зустріч із Порошенком.

Сьогодні, 21 січня, директор-розпорядник МВФ  Крістін Лагард заявила про те, що перспектива надання чергового траншу Україні від міжнародного кредитора є позитивною.

"Я думаю, це була дуже позитивна дискусія, яка, я сподіваюся, наблизить нас до Меморандуму, над якими працюють наші команди, і я сподіваюся, цей процес завершиться успішно", - цитує "Інтерфакс-Україна" її слова.

Лагард назвала зустріч із українським президентом Петром Порошенком продуктивною та додала, що під час розмови їм вдалося обговорити перебіг реформ в Україні та ухвалення бюджету на 2016 рік. 

Раніше у МВФ заявляли, що переглянуть кредитування України з урахуванням так званого "боргу Януковича".  Нагадаємо, уряд Миколи Азарова отримав кредит в рамках домовленостей між президентом РФ Володимиром Путіним і тодішнім президентом Віктором Януковичем у грудні 2013 року. Запозичення було видано за допомогою викупу євробондів України на 3 млрд дол. через Ірландську фондову біржу. Російська сторона не прийняла умов щодо реструктуризації боргу, зажадавши від Києва його повернення. Українські власті відмовлялися визнавати борг офіційним і наполягали на його комерційній основі. У свою чергу МВФ визнав борг перед Росією офіційним, але заявив, що кредитування України продовжиться, навіть якщо буде оголошений дефолт.

30 грудня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про введення мораторію на виплату боргу РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції