Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського заспокоюють і обіцяють зниження цін на електроенергію для підприємств

Водоканали погрожують погодинним увімкненням води.

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що найближчим часом в Україні на 10% зменшиться ціна на електроенергію для підприємств. Так він відреагував на заяви водопостачальників перейти на погодинне постачання води через високі тарифи на електроенергію.

Зокрема, під час брифінгу у вівторок, 6 серпня, він запевнив, що проєкт рішення, який дозволить виправити ситуацію, буде готовий до кінця серпня. 

За його словами, наразі розробляється механізм взаємодії регулятора і Міністерства енергетика, які б ухвалили рішення  з поточного рівня понизити ціну на електроенергію щонайменше на 10%.

"Думаю, за тиждень-два буде проєкт рішень, як цю ситуацію виправляти далі", - додав представник Офісу президента.

Крім того, Герус нагадав, що президент неодноразово звертався до Ради із вимогою знизити тарифи на електроенергію. Утім, уряд проігнорував законопроєкти Зеленського.

Нагадаємо, в Асоціації водоканалів України заявили, що через підвищені тарифи на електроенергію чимало водоканалів опинилися на межі банкрутства. Тому від 20 серпня змушені будуть постачати воду споживачам погодинно. А восени може не розпочатися й опалювальний сезон – адже теплопостачальникам потрібна вода, постачання якої може опинитися під питанням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції