Перейти до змісту
Українці задекларували удвічі більше доходів

Українці задекларували удвічі більше доходів

Доходи у сумі понад 1 млн грн задекларували 2067 українців.

Від початку року українці задекларували 24 млрд грн доходів. Ця цифра на 97% більша, ніж станом на 1 квітня минулого року, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Сума ПДФО до сплати у нинішньому році – 577 млн грн, або 178% до результатів трьох місяців минулого року. Сплатили 85 млн грн військового збору – на 70% більше, ніж торік.

"По темпах приросту ПДФО порівняно з минулим роком перші місця займають Закарпаття (380%), Донеччина (238%), Івано-Франківщина та Херсонщина (227%), а також – столиця (223%)", - сказала в.о. директора Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Ганна Чуб.

Найбільше доходів задекларували у вигляді успадкованого чи отриманого в дарунок майна - 3,7 млрд грн, інших доходів, які підлягають оподаткуванню - 3,5 млрд грн. На суму 1,8 млрд грн задекларували доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, і на суму 1,1 млрд грн -  іноземні доходи.

Доходи у сумі понад 1 млн грн задекларували 2067 українців. Найбільші суми доходів задекларували кияни (6,7 млрд грн), жителі Дніпропетровської (2,8 млрд грн), Харківської, Київської та Львівської областей (по 1,3 млрд грн).

На початок квітня нинішнього року кількість поданих декларацій сягнула 201,3 тисячі -  на 54% більше, ніж торік.

Нагадаємо, завершується кампанії декларування громадянами доходів, які отримали торік. Останній день подання декларації про майновий стан та доходи - 2 травня. 

Відео Українці витрачають свої доходи на харчі та комуналку - Економічні новини

Більше 5 з половиною мільйонів штрафів за куріння у заборонених місцях. Таку суму стягнули з українців минулого року. Детальніше про це, а також про те, на що українці витрачають свої гроші та про новий потяг до Чехії  дивіться в економічному огляді  

Українці витрачають свої доходи на харчі та комуналку - Економічні новини

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин