Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям почали виплачувати січневі пенсії

ПФУ також почав обслуговувати пенсіонерів через додаток.

Пенсійний фонд України у п'ятницю, третього січня, почав фінансування пенсій за поточний місяць. На виплати українським пенсіонерам спрямовано перші 8,8 млрд грн. 

Про це повідомляє пресслужба ПФУ.

"3 січня 2020 року Пенсійним фондом України розпочато фінансування пенсій", - сказано у повідомленні.

Крім того, від нового року Пенсійний фонд запустив "Електронну трудову книжку", завдяки якій українці зможуть в електронному форматі контролювати й переглядати дані про трудову діяльність. Також надається можливість переглянути інформацію про сплачені страхові внески від 1998 року.

В онлайн-форматі трудової книжки буде зберігатися вся інформація про трудові відносини працівника і роботодавця (за звітами наймача).

3 січня 2020 року Пенсійним фондом України розпочато фінансування пенсій.

Опубликовано Пенсійний фонд України Пятница, 3 января 2020 г.

Нагадаємо, міністр розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства Тимофій Милованов прогнозував, що у 2020 році темпи зростання реальної зарплати залишатимуться на рівні близько 10%.  За його словами, в галузях, де здійснюються інвестиції, будуть нові вакансії та вищі зарплати. Також у результаті зростання зарплат скорочуватиметься трудова міграція за кордон.

Відео Права, паспорт, пенсійне посвідчення: що входитиме до "країни у смартфоні"

Перший крок - електронні права та технічний паспорт. 25 тисяч водіїв взялися тестувати систему. Оцифрувати айтішники планують ще й паспорт та пенсійне посвідчення. Загалом до "країни в смартфоні" увійде чималий перелік різноманітних послуг: від оформлення малюка у пологовому до перерахунку пенсії.  

Права, паспорт, пенсійне посвідчення: що входитиме до "країни у смартфоні"

Залиште свій коментар

Вибір редакції