Українські АЗС погодилися знизити ціни на бензин – АМКУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це відбувається через зниження цін на нафту.

Мережі автозаправних станцій України погодилися знову почати зниження цін на бензин у зв’язку із падінням цін на нафту.

Про це повідомляє Антимонопольний комітет України.

"Сьогодні (31 березня – ред.) в Комітеті відбулися зустрічі із керівниками мереж АЗС. Учасники ринку дали ґрунтовні пояснення щодо поточної ситуації із ціноутворенням і більшість з них погодилися із висновками АМКУ про наявність потенціалу до подальшого зниження цін", - йдеться у повідомленні.

Там зазначили, що протягом грудня 2019 – березня 2020 року була низка чинників, які мають знизити ціни на бензин, а саме: поступове здешевлення опту, обвал цін на нафту, укріплення гривні взимку і пов’язані із пандемією коронавірусу ослаблення нацвалюти й скорочення попиту в березні.

За даними АМКУ, від грудня 2019 року ціни на бензин уже знизилися на 13%, але умови для подальшого зниження також є.

Як повідомлялося, обмежувальні заходи в Україні через новий коронавірус, а також світова криза, яка поступово насувається, можуть серйозно вдарити по секторам української економіки. Найбільше потенційно постраждають інфраструктура та металургія. А от ціни на паливо та на природний газ, навпаки, можуть знизитися. Більше про це читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Чому в Україні дешевшає бензин та яких цін чекати у майбутньому

Світове падіння цін на бензин цього разу, як це не дивно,не оминуло і українські АЗС. Тільки за останні кілька днів літр 95-го подешевшав на півтори гривні. Однак, на думку багатьох українських водіїв, знижка несуттєва, і в умовах карантину ціни на пальне повинні бути ще меншими. Що думають фахівці — дізнавалися ДжеДАІ. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Чому в Україні дешевшає бензин та яких цін чекати у майбутньому

Залиште свій коментар

Вибір редакції