Українські туристи проміняли Єгипет на Індію та Шрі-Ланку

Українці почали частіше відмовлятися від поїздок до Єгипту через нестабільну ситуацію у країні та можливе повторення фінансової кризи.

Єгипет все більше втрачає попит серед українських туристів. За "золоті" місяці - вересень-жовтень - потік на єгипетські курорти знизився на 50-60% в порівнянні з аналогічним періодом в 2010 році.

Українці частіше почали відмовлятися від поїздок до єгипетських курортів через нестабільну політичну ситуація і народні хвилювання, розповіли у Всеукраїнській асоціації туроператорів, пише Сегодня.

"Дві основні причини - це народні хвилювання, які періодично спалахують в Єгипті, і страхи перед другою хвилею кризи, якою лякають українців", - каже голова асоціації Ігор Голубаха.

За словами фахівця, минулого року в цей період туристи активно розметали путівки на новорічні свята на Червоне море. Зараз беруть вкрай мляво.

Коли туристи повернуться до Єгипту, Голубаха прогнозувати не береться. Мовляв, потрібно дочекатися тамтешніх виборів. Перший тур має відбутися вже в кінці листопада, а вибори розтягнуться до весни.

У свою чергу єгипетське міністерство туризму офіційно повідомило, що в країні туризм впав на 30%. Хоча працівники готелів кажуть, що цифра сильно занижена.

"Ми вважаємо, що турпотік впав на всі 60%. Мало українців, росіян, та й європейці стали рідше приїжджати", - каже українка Олена Кульбицька, яка давно живе і працює в Шарм-ель-Шейху. 

Наразі, щоб привабити клієнтів готелі знижують ціни майже на 15%, але попри це на курортах більш дешевих вільними залишаються 20% номерів, а дорогі заповнені ледь на третину.

У турагентствах говорять, що за останні кілька місяців наші туристи все частіше замовляють тури до Азії та Ізраїлю.

"Їдуть освоювати Індію та Шрі-Ланку, - кажуть в одному зі столичних агентств. - 10 днів в Індії в 4-зірковому готелі коштують близько 700 доларів, Шрі-Ланці - 850 доларів. Також у фаворі Ізраїль. Після скасування віз попит на цей напрямок виріс приблизно на 40%, хоча відпочинок там і дорожчий, ніж в Єгипті".

Як повідомлялось, з початку 2011 року втрати Єгипту від зменшення кількості туристів перевищили 13,5 мільярда єгипетських фунтів (2,2 мільярда доларів США).

Читайте також:

Єгипет хоче заборонити туристам алкоголь і бікіні

Єгипет припинить видавати візи в аеропортах

Єгипет втратив на відтокові туристів 2,2 мільярда доларів

Українські туристи знайшли альтернативу Єгипту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: