Єгипет хоче заборонити туристам алкоголь і бікіні

В Єгипті планують ввести дрес-код та заборонити туристам ходити в бікіні на пляжі та розпивати алкогольні напої.

Єгипетська влада замислилася над поведінкою іноземних громадян на пляжах Червоного моря.

Радикальні ісламісти запропонували заборонити алкоголь і ввести дрес-код для відпочивальників, який не допускає появи в бікіні навіть на пляжі, також планується заборонити вживання спиртного.

За такі заходи виступають представники ісламістських партій "Свобода і справедливість Єгипту" і "Брати мусульмани". Якщо ісламісти переможуть на парламентських виборах, місцеву туріндустрію чекають важкі часи.

За словами представника "Братів мусульман", іноземні туристи - чи то росіяни, німці чи італійці, зловживають алкогольними напоями.

"Вони везуть із собою спиртне, купують його в магазинах безмитної торгівлі та в барах і ресторанах. Більше того, туристи, й особливо туристки одягнені дуже легковажно", - пояснив він.

Враховуючи консерватизм єгипетського суспільства, це, на думку представника "Партії свободи і справедливост"і абсолютно неприпустимо. 

Представник "Партії свободи і справедливості" пропонує туристичним компаніям ознайомити іноземних туристів з традиціями та правилами поведінки в Єгипті.

Після чого, впевнений, багато хто відразу відмовиться від ідеї поїхати на Червоне море до Єгипту і віддасть перевагу Туреччині, Іспанії чи Ізраїлю.

Місцеві ж підприємці застерігають про те, що туристичний бізнес у країні може опинитися під серйозною загрозою. Будь-які обмеження в туристичній галузі - чи то сухий закон, чи пляжний дрес-код, призведуть до того, що туристи відмовляться від поїздок до Єгипту і почнуть вибирати країни з менш суворою моделлю поведінки, переконані вони.

Країна може втратити 13 млрд доларів річного доходу.

У свою чергу, деякі жителі Хургади та Шарм-ель-Шейха хочуть, щоб порушників штрафували на 150 євро за носіння бікіні. Самі єгиптянки загоряють у хіджабах і купаються в одязі.

Читайте також:

Відпочинок на пляжі знижує рівень IQ

Захід шокований російськими туристами, які замовляють коктейлі відрами

Названо ТОП-10 напрямків для пригодницького туризму

У Грузії туристам дозволять курити марихуану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: