Єгипет втратив на відтокові туристів 2,2 мільярда доларів

Через відтік туристів, спричинений антиурядовими заворушеннями, Єгипет втратив 2,2 мільярда доларів.

З початку цього року втрати Єгипту від зменшення кількості туристів перевищили 13,5 мільярда єгипетських фунтів (2,2 мільярда доларів США). Про це повідомив міністр туризму Єгипту Мунір Фахрі Абд Ан-Нур. Тільки у березні, коли намітилося пожвавлення туризму після двомісячного спаду, відмітив він, казна не дорахувалася 600 мільйонів доларів, що на 65% менше в порівнянні з доходами за аналогічний період минулого року.

У кінці січня - початку лютого, коли в країні спалахнули масові антиурядові виступи, і іноземні туристи з міркувань безпеки в масовому порядку залишили країну, більшість готелів на курортах спорожніли, персонал був відправлений у безстрокові відпустки або звільнений через неможливість виплачувати зарплату.

Лише у березні туристи поступово почали повертатися. У березні, за словами міністра, в Єгипті відпочило 535 тисяч іноземців, в той час, як рік тому ця цифра перевищувала 1,3 мільйона туристів зі всього світу.

У минулому році Єгипет відвідали 14 мільйонів туристів. Туризм складає одну з основних статей доходів бюджету країни. Тільки за підсумками 2010 року країна заробила на ньому близько 13 мільярдів доларів. У цьому секторі зайнято до 10% робочої сили країни.

Нагадаємо, що протистояння між громадянами Єгипту і режимом президента Хосні Мубарака почалося 25 січня. 11 лютого після трьох тижнів антиурядових хвилювань Мубарак, який керував країною з 1981 року, пішов у відставку. За деякими оцінками, усього за час антиурядових виступів в Єгипті загинуло більше 800 чоловік.

Читайте також:

Екс-міністра туризму Єгипту посадили на п'ять років

Турецькі курорти почали скасовувати систему "аll inclusive"

Україну визнали однією з найменш привабливих країн для туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: