Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні запустять онлайн-сервіс перевірки якості продуктів

Стануть доступними одразу кілька державних реєстрів.

Невдовзі в Україні запустять онлайн-сервіс, завдяки якому можна буде перевірити якість продуктів, зокрема, їхню справжність, дійсність маркування "органічна продукція".

Відповідне рішення уряд ухвалив під час свого засідання 12 лютого.

Інформація, яка буде доступною онлайн для перевірки продуктів:

  • виробники органічної продукції;
  • органи сертифікації, які мають право на проведення сертифікації органічного виробництва;
  • наявність органічного насіння і садівного матеріалу.

"Усі створені реєстри для впровадження ринку органічного виробництва, а це Державний реєстр операторів, що здійснюють виробництво продукції, Державний реєстр органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції, Державний реєстр органічного насіння і садивного матеріалу будуть у вільному доступі. Відповідно цими базами даних зможуть користуватись всі учасники ринку для здійснення своєї господарської діяльності", - пояснили в уряді.

Нагадаємо, на споживчому ринку в січні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,5%. Найбільше (на 6,6%) подорожчали овочі. На 1,4-0,3% зросли ціни на кисломолочну продукцію, яловичину, продукти переробки зернових, молоко, сири, безалкогольні напої, хліб. Водночас на 1,5-0,3% подешевшали яйця, цукор, свинина, рис, риба та продукти з риби, соняшникова олія.

Відео ТСН порівняла ціни на продукти на ринку та в супермаркеті

Щороку знімальна група ТСН рушає на базар та в супермаркет із перевіркою - як змінюється вартість харчів. Чому дешевшають яйця, але дорожчає курятина, чому так сильно коливається вартість пшона та чи здорожчало сало з чорним хлібом та цибулею - дивіться у сюжеті.  

ТСН порівняла ціни на продукти на ринку та в супермаркеті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції