В уряді пояснили від'їзд місії МВФ придбаними авіаквитками

В уряді пояснили від'їзд місії МВФ придбаними авіаквитками

Перемовини з МВФ тривають.

Міністерка фінансів України Оксана Маркарова розповіла про співпрацю з місією Міжнародного валютного фонду. Про це вона розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1".

Журналіст запитав, чому представники МВФ поїхали з України без оголошення рішення та чи тривають переговори.

"Місія МВФ покинула Київ тому, що у них були куплені білети саме на цей день", - пояснила Маркарова.

За словами міністра, спочатку перемовини проводять дистанційно, а потім представники місії МВФ приїздять до Києва, де працюють ще два-три тижні, коли вони повертаються у Вашингтон, робота продовжується знову віддалено.

"Зараз перемовини тривають, ми обговорюємо програму. Це абсолютно нормальний процес. Нам немає великої потреби саме цього року отримати транш, але така можливість є. Кошти МВФ йдуть у резерви, тому це не впливає на коливання ринкового курсу. Всі кошти, які нам давав МВФ, за виключенням 2015 року, вони йшли у резерви Нацбанку і там вони і знаходяться", - зазначила міністерка.

Нагадаємо, 27 вересня прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що протягом кількох тижнів буде укладена нова угоду з Міжнародним валютним фондом.

Відео Місія МВФ залишає Україну, та повернеться після виборів і призначення нового уряду

Спеціалісти фонду працювали в Києві впродовж тижня. За цей час вони зустрілися з президентом Володимиром Зеленським та його новою адміністрацією. Керівник місії Рон ван Роден відзначив, що мали конструктивні дискусії з владою України. Експерти МВФ дійшли висновку - грошово-кредитна і податково-бюджетна політика - ефективна. Натомість стурбовані скасуванням статті про незаконне збагачення.    

Місія МВФ залишає Україну, та повернеться після виборів і призначення нового уряду

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів