"Зросла на 3600". Разумков розповів про свою січневу зарплату

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голова Верховної Ради отримав 38 тисяч гривень зарплати.

У січні в голови Верховної Ради Дмитра Разумкова зросла зарплата - завдяки індексації внаслідок зростання прожиткового мінімуму.

"Якщо говорити за січень, якщо не помиляюсь, я отримав 38 тисяч. Зарплата дійсно трохи зросла з урахуванням податків десь на 3600, якщо я не помиляюсь, - це взагалі, і з цього відніміть майже 20%. Це зростання порівняня з минулим роком", - сказав Разумков в ефірі NewsOne.

У спікера парламенту запитали, чи вистачає йому та його родині цих коштів.

"Я коли сюди (на посаду голови Верховної Ради) йшов, то чесно казав, що я достатньо забезпечена людина, у мене є кошти. Я розумів, на що я йду, і можливо, рівень мого життя тоді не відповідатиме тому, що я отримуватиму в майбутньому. Однак це мій вибір, і мені вистачає", - відповів Разумков.

Нагадаємо, за перший місяць роботи на цій посаді, за період від 29 серпня до 30 вересня 2019 року, Разумков отримав 50500 грн.

Відео Очільник "Укрпошти" пояснив, чому його зарплата у 200 разів більша за дохід листоноші

Вони зустрілись - звичайні листоноші і очільник "Укрпошти". Усе - після нашумілої інформації про мільйонні прибутки Ігоря Смілянського, які в кілька сотень разів вищі від середньої зарплати поштаря. Чи вважає Смілянський свою платню адекватною, і чи підвищить її своїм підлеглим - у сюжеті. "Укрпошта" за минулий рік отримала 600 млн грн прибутку

Очільник "Укрпошти" пояснив, чому його зарплата у 200 разів більша за дохід листоноші

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції