Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найкращі країни світу 2020: Україна опустилася на три сходинки

Росія посіла 23 місце.

Американський журнал US News & World Report опублікував рейтинг найкращих країн світу 2020 року, у якому Україна посіла 68 сходинку з 73.

Нижче України опинилися лише Туніс, Білорусь, Оман, Сербія і Ліван.

У трійку лідерів увійшли Швейцарія Канада і Японія. Росія серед 73 країн світу посіла 23 місце.

Що стосується інших сусідів України, то Польща на 34 сходинці, Словаччина - 52, Румунія - 54. Угорщина і Молдова до рейтингу 73 найкращих країн не потрапили.

10 найкращих країн світу:

1.     Швейцарія

2.     Канада

3.     Японія

4.     Німеччина

5.     Австралія

6.     Велика Британія

7.     США

8.     Швеція

9.     Нідерланди

10.   Норвегія

Рейтинг кращих країн світу 2020. Інфографіка
ТСН.ua

Журнал проводив дослідження спільно з експертами зі школи Wharton Університету Пенсільванії і компанії BAV Group. Дослідники аналізували країни за такими показниками, як: розвиток підприємництва, можливості для туризму, розвиненість цивільних прав та соціальної сфери, культурний вплив, культурна спадщина, темпи розвитку, відкритість для бізнесу, політична ситуація, оборона і значення на міжнародній арені, якість життя.

Так, в Україні серед показників найвищими є – політична ситуація (відображає значення країни на міжнародній арені, розвиток оборонної сфери) та можливості для туризму. Найгірші показники – відкритість для бізнесу та якість життя.

В Росії також найкращим показником стала політична ситуація, а найгіршими – відкритість для бізнесу, можливості для туризму. Польща стала найкращою у розвиненості цивільних прав та соціальної сфери, а найгіршим показником виявився темпи розвитку. У Словаччині найвищі показники – соціальна сфера та цивільні права, а найгірший – політична ситуація. У Румунії найбільш задоволені культурною спадщиною і якістю життя, а найменш – політичною ситуацією та темпами розвитк.

Нагадаємо, у минулому році у цьому ж рейтингу Україна була на 65 місці з 80. Лідери залишилися незмінними: Швейцарія, Японія і Канада. Внизу рейтингу опинилися Ангола, Іран і Ірак.

14 січня 2020 року було опубліковано рейтинг "Найкращих міст світу 2020". Очолив рейтинг найкращих міст Лондон з населенням більше одного мільйона та другий рік поспіль посідає першу сходинку.

Відео Україна в рейтингу найвпливовіших держав світу – Економічні новини

Цього року робітники із закордону перерахували до України найбільше грошей за часи незалежності. Україна в рейтингу найвпливовіших держав світу. Про це детальніше одразу після актуальних курсів валют.

Україна в рейтингу найвпливовіших держав світу – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції