Найкращі країни світу 2020: Україна опустилася на три сходинки

Найкращі країни світу 2020: Україна опустилася на три сходинки

Фото: Associated Press

Росія посіла 23 місце.

Американський журнал US News & World Report опублікував рейтинг найкращих країн світу 2020 року, у якому Україна посіла 68 сходинку з 73.

Нижче України опинилися лише Туніс, Білорусь, Оман, Сербія і Ліван.

У трійку лідерів увійшли Швейцарія, Канада і Японія. Росія серед 73 країн світу посіла 23 місце.

Що стосується інших сусідів України, то Польща на 34 сходинці, Словаччина - 52, Румунія - 54. Угорщина і Молдова до рейтингу 73 найкращих країн не потрапили.

10 найкращих країн світу:

1.     Швейцарія

2.     Канада

3.     Японія

4.     Німеччина

5.     Австралія

6.     Велика Британія

7.     США

8.     Швеція

9.     Нідерланди

10.   Норвегія

Фото: ТСН.ua

Журнал проводив дослідження спільно з експертами зі школи Wharton Університету Пенсільванії і компанії BAV Group. Дослідники аналізували країни за такими показниками, як: розвиток підприємництва, можливості для туризму, розвиненість цивільних прав та соціальної сфери, культурний вплив, культурна спадщина, темпи розвитку, відкритість для бізнесу, політична ситуація, оборона і значення на міжнародній арені, якість життя.

Так, в Україні серед показників найвищими є – політична ситуація (відображає значення країни на міжнародній арені, розвиток оборонної сфери) та можливості для туризму. Найгірші показники – відкритість для бізнесу та якість життя.

В Росії також найкращим показником стала політична ситуація, а найгіршими – відкритість для бізнесу, можливості для туризму. Польща стала найкращою у розвиненості цивільних прав та соціальної сфери, а найгіршим показником виявився темпи розвитку. У Словаччині найвищі показники – соціальна сфера та цивільні права, а найгірший – політична ситуація. У Румунії найбільш задоволені культурною спадщиною і якістю життя, а найменш – політичною ситуацією та темпами розвитк.

Нагадаємо, у минулому році у цьому ж рейтингу Україна була на 65 місці з 80. Лідери залишилися незмінними: Швейцарія, Японія і Канада. Внизу рейтингу опинилися Ангола, Іран і Ірак.

14 січня 2020 року було опубліковано рейтинг "Найкращих міст світу 2020". Очолив рейтинг найкращих міст Лондон з населенням більше одного мільйона та другий рік поспіль посідає першу сходинку.

Україна в рейтингу найвпливовіших держав світу – Економічні новини

Україна в рейтингу найвпливовіших держав світу – Економічні новини

Повʼязані теми:

Наступна публікація