У Лондоні відкривається виставка артефактів "Титаніка"

У Лондоні відкривається виставка артефактів "Титаніка"

У Лондоні відкривається виставку артефактів Титаніка / Фото: AFP

Артефакти "Титаніка" в кількості більше 300 примірників виставлені на новій виставці в Лондоні, яка відбудеться з 5 листопада 2010 до 31 травня 2011

Підняті з глибин Атлантичного океану останки знаменитого "Титаніка", який затонув 15 квітня 1912 після зіткнення з айсбергом і, що призвів до загибелі більш ніж 1500 людей, можна буде побачити в O2 Bubble в Лондоні.

Виставка "Артефакти  "Титаніка" стала найбільшим заходом за всю історію музею. На величезній площі, відведеній під експозицію, відвідувачі ознайомляться з усіма артефактами, піднятими дослідниками на поверхню в різні роки.

Тут докладно розповідається про життя на борту затонулого лайнера до катастрофи і про те, як судно Carpathia виявило та доставило на берег перші артефакти із затонулого "Титаніка". Представлена також технічна сторона дизайну і загибелі корабля, а також наочно показані заходи, які були проведені для встановлення точної причини трагедії.

Організатором виставки є RMS Titanic - єдина в світі компанія, яка має право на вилучення останків "Титаніка" із дна Атлантичного океану. Фахівці цієї організації витягли на берег уже близько 5 000 предметів.

Читайте також:

Онучка моряка з "Титаніка" розкрила таємницю загибелі корабля

Родичів пасажирів "Титаніка" відправлять у круїз за його маршрутом

Лист пасажира Титаніка встановив рекорд на аукціоні

Померла остання пасажирка "Титаніка"

У Лондоні відкривається виставка артефактів "Титаніка"

У Лондоні відкривається виставка артефактів "Титаніка"

Повʼязані теми:

Наступна публікація