У Лондоні відкривається виставка артефактів "Титаніка"

Артефакти "Титаніка" в кількості більше 300 примірників виставлені на новій виставці в Лондоні, яка відбудеться з 5 листопада 2010 до 31 травня 2011

Підняті з глибин Атлантичного океану останки знаменитого "Титаніка", який затонув 15 квітня 1912 після зіткнення з айсбергом і, що призвів до загибелі більш ніж 1500 людей, можна буде побачити в O2 Bubble в Лондоні.

Виставка "Артефакти  "Титаніка" стала найбільшим заходом за всю історію музею. На величезній площі, відведеній під експозицію, відвідувачі ознайомляться з усіма артефактами, піднятими дослідниками на поверхню в різні роки.

Тут докладно розповідається про життя на борту затонулого лайнера до катастрофи і про те, як судно Carpathia виявило та доставило на берег перші артефакти із затонулого "Титаніка". Представлена також технічна сторона дизайну і загибелі корабля, а також наочно показані заходи, які були проведені для встановлення точної причини трагедії.

Організатором виставки є RMS Titanic - єдина в світі компанія, яка має право на вилучення останків "Титаніка" із дна Атлантичного океану. Фахівці цієї організації витягли на берег уже близько 5 000 предметів.

Читайте також:

Онучка моряка з "Титаніка" розкрила таємницю загибелі корабля

Родичів пасажирів "Титаніка" відправлять у круїз за його маршрутом

Лист пасажира Титаніка встановив рекорд на аукціоні

Померла остання пасажирка "Титаніка"

ВідеоУ Лондоні відкривається виставка артефактів "Титаніка"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: